شرط ارتقای سطح خدمات پس از فروش خودرو

ارزیابی دوباره و بازنگری دستورالعمل، شرایط و ضوابط موجود

اخبار خودرو

اتوپارت پرس: دبیر انجمن صنفی شرکتهای خدمات پس از فروش خودرو از برنامه‌ریزی برای بازنگری در دستورالعمل شرایط، ضوابط و ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو خبر داد.

عباسعلی غیاثی با بیان اینکه طبق دستورالعمل شرایط، ضوابط و ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو، شاخص‌های این ارزیابی هر دو سال یک بار باید مورد بازنگری قرار گرفته و به‌روز شود، اظهار کرد: «در بازنگری چهارم این دستورالعمل ذکر شده که این بازنگری در صورت نیاز انجام خواهد شد. در این شرایط از حدود دو سال پیش مجموعه شرکتهای خدمات پس از فروش خودرو برای واقعی کردن شاخص‌ها با شرایط روز، تقاضای بازنگری در این دستورالعمل که مصوب سال ۱۳۹۳ هست را دارند.»

وی با بیان اینکه ما حدود یک سال پیش در تاریخ بیست و نهم شهریور ماه ۱۳۹۶ درخواست بازنگری در دستورالعمل خدمات پس از فروش خودرو را به وزارت صنعت، معدن و تجارت ارسال کرده‌ایم، گفت: «از آن زمان تاکنون باوجود چندین بار پیگیری صورت گرفته، وزارت صمت پاسخی در این رابطه نداده است.»

به گفته غیاثی این انجمن به همراه نامه درخواست بازنگری در دستورالعمل شرایط، ضوابط و ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو، پیشنهادهای اعضای خود در این رابطه را نیز به وزارت صنعت، معدن و تجارت ارسال کرده است. در این پیشنهادها شاخص‌های ارزیابی خدمات پس از فروش خودرو با توجه به شرایط روز بازنگری شده است که در صورت تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت، اجرایی و اعمال خواهند شد.

دبیر انجمن صنفی شرکتهای خدمات پس از فروش خودرو با اظهار امیدواری از عملیاتی شدن و اقدام سریع د رجهات بازنگری پنجم توسط وزارت صمت، اظهار کرد: «بازنگری در دستورالعمل شرایط، ضوابط و ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو ارتقای سطح خدمات ارائه شده در این حوزه را به دنبال خواهد داشت.»

منبع: ایسنا

لینک کوتاه :
کد خبر :10154
یکشنبه, 04 شهریور 1397 16:29
اخبار مرتبط
نظرات خوانندگان :
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مسوول سایت در وب سایت منتشر خواهد شد