چینی جدید با 250میلیون تومان قیمت

خودنمایی پر زرق و برق آریزو6 در بازار ایران

اخبار خودرو

اتوپارت پرس: تا همین چند ماه پیش، 240 میلیون تومان هزینه خرید یک دستگاه ب‌ام‌و سری3 مدل 2014 یا یک دستگاه لکسوس IS جدید بود. اما حالا کار به جایی رسیده است که باید خودروهای چینی را با قیمت نزدیک به 300 میلیون تومان خریداری کرد. مدیران خودرو از مدل جدید چری با نام آریزو6 پرده برداشت خودرویی که مشخص نیست کی به بازار ایران عرضه می‌شود اما حدود قیمت آن مشخص شده است.

این رونمایی به نوعی کار_کلینیک آریزو 6 محسوب می‌شود. خودرویی که از نظر مشخصات فنی می‌توان آن را به نوعی تیگو7 دانست. موتور 1500سی‌سی توربو، گیربکس CVT و انبوهی از امکانات ایمنی و رفاهی همه نشان از شباهت‌های این دو برادر کوتاه و بلند دارد.

ظاهر خودرو جذابیت فراوانی داشته و می‌توان پیشرفت چینی‌ها را در زمینه طراحی خودرو به وضوح مشاهده کرد. درون کابین اما تفاوت‌های زیادی با دیگر محصولات چینی دارد. اگرچه بسیاری بر این باورند که آریزو6 کابین باکیفیتی دارد، اما بیشتر این امکانات و مانیتورهای بزرگ است که خودنمایی می‌کند.

فضای کابین برای خودرویی در این کلاس جادار بوده و البته به ظاهر لوکس به نظر می‌رسد. این در حالی است که وقتی با نگاه دقیق به مواد به کار رفته درون کابین، تنها ویترینی جذاب خودنمایی می‌کند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که این خودرو قرار است با قیمت 250 تا 280 میلیون تومان به بازار عرضه شود. قیمت عجیبی که باید برای خرید خودرویی چینی با ظاهری زیبا وپر زرق و برق پرداخته می‌شود. به هر ترتیب باید دید با روش قیمت‌گذاری و البته فروش مدیران خودرو، سرنوشت آریزو6 در بازار ایران چه می‌شود.

لینک کوتاه :
کد خبر :20290
چهارشنبه, 11 مهر 1397 18:04
اخبار مرتبط
نظرات خوانندگان :
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مسوول سایت در وب سایت منتشر خواهد شد