واکنش نامناسب دفتر ریاست جمهوری؛

نامه قطعه‌سازان به دفتر وزیر صمت فرستاده شد

اخبار خودرو

اتوپارت پرس: نایب رییس انجمن صنایع همگن و قطعه‌سازان خودرو با اشاره به اینکه نامه‌ای حاوی چهار مشکل اصلی توسط جمعی از قطعه‌سازان نوشته و خطاب به رییس‌جمهور ارسال شد، اعلام کرد: «اما متاسفانه دفتر آقای رییس جمهور – نه خود ایشان- نامه را به دفتر وزیر صنعت، معدن و تجارت فرستاده است.»

مهدی مطلب‌زاده با اشاره به اینکه اگر قرار بود وزارتخانه کاری انجام دهد که تابه‌حال این اتفاق افتاده بود، در گفت‌وگو با خبرنگار «اتوپارت پرس» تاکید کرد: «اما وزارتخانه همتی برای انجام این کار ندارد. در این شرایط یک‌سری ملاحظات مد نظر قرار می‌گیرد، در حالی که باید بدانیم چنین ملاحظاتی می‌تواند به نابودی کل صنعت منجر شود.»

وی در خصوص تاثیر این عملکرد منفعلانه بر بیکاری حجم قابل توجهی از کارگران فعال در این حوزه، گفت: «ما به دادن نوشدارو بعد از مرگ سهراب عادت کرده‌ایم. وقتی تبعات افزایش این حجم بیکاری به فاجعه تبدیل شود، تازه آن زمان افرادی پیدا می‌شوند که بگویند چرا درباره این موضوع حرفی نزدید. این در حالی است که ما امروز می‌گوییم و هشدار می‌دهیم، اما آنها که باید توجه کنند، هیچ اهمیتی نمی‌دهند.»

مطلب‌زاده همچنین با اشاره به جمع‌آوری اطلاعات از آخرین وضعیت قطعه‌سازان، اظهار کرد: «آمار به دست آمده نشان می‌دهد همه شرکت‌ها بین 50 تا 70درصد نیروی انسانی و کار خود را از دست داده‌اند.»

لینک کوتاه :
http://bit.ly/2RhGoqH
کد خبر :30472
ﺳﻪشنبه, 06 آذر 1397 18:48
اخبار مرتبط
نظرات خوانندگان :
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مسوول سایت در وب سایت منتشر خواهد شد