ارجاع پیشنهادات انجمن صنایع همگن به هیات دولت

وزیر دستور به‌روز آوری قیمت قطعه‌سازان را صادر کرد

اخبار خودرو

اتوپارت پرس: در جلسه وزیر صنعت، معدن و تجارت با قطعه‌سازان مصوب شد هشت پیشنهاد انجمن صنایع همگن در هیات دولت مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گیرد.

در جلسه وزیر صمت با قطعه‌سازان که با حضور مدیران عامل دو خودروساز بزرگ کشور، معاون صنایع و معاون برنامه‌ریزی وزارت صمت، رئیس فراکسیون قطعه‌سازان مجلس شورای اسلامی و مشاوران وزیر صمت برگزار شد، انجمن صنایع همگن با بیان مشکلات و معضلات حوزه قطعه‌سازی خودرو هشدارهای خود را در خصوص وضعیت بحرانی این صنعت اعلام و راه کاهای خود را برای بهبود وضعیت فعلی ارائه کرد.

در جریان این جلسه راهکارها و پیشنهادات انجمن صنایع همگن که حاصل همفکری با قطعه‌سازان کشور در گردهمائی سراسری قطعه‌سازان بود مورد بررسی قرار گرفت و وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز قول مساعد خود را در خصوص ارائه بندهای آن در هیات دولت را به قطعه‌سازان داد. همچنین دکتر رحمانی دستور بررسی عاجل در خصوص بروز رسانی قیمت قطعات خودرو را به مدیران عامل ایران خودرو و سایپا داد.

لازم به ذکر است شهاب‌الدین بی‌مقدار، رئیس فراکسیون قطعه‌سازان مجلس نیز اعلام کرد که از تمامی اهرم‌های قوه مقننه جهت پیشبرد اهداف و احیای قطعه‌سازان استفاده خواهد کرد و  از آمادگی مجلس جهت همکاری و همراهی با قطعه‌سازان خبر داد.

لینک کوتاه :
http://bit.ly/2DrXpKc
کد خبر :40681
ﺳﻪشنبه, 02 بهمن 1397 15:40
اخبار مرتبط
نظرات خوانندگان :
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مسوول سایت در وب سایت منتشر خواهد شد