به همراه حدود 4هزار کارتن لوازم قاچاق خودرو

۹هزار لاستیک قاچاق در جنوب تهران کشف شد

اخبار خودرو

اتوپارت پرس: رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف بیش از ۹ هزار لاستیک، لوازم منزل، خودرو و آشپزخانه قاچاق از یک انبار کالا‌ در دولت آباد خبر داد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ اظهار کرد: با تحقیقات انجام شده در خصوص فعالیت‌های یک قاچاقچی کالا و انبار کردن مقادیر زیادی اموال خارجی قاچاق در این انبار، تیم‌های عملیاتی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ وارد عمل شده و تحقیقات خود را آغاز کردند.

سردار ذوالقدر عنوان داشت: پس از هماهنگی با مقام قضائی تیم‌های تخصصی پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ به محل اعزام و در یک عملیات ضربتی متهم این پرونده که مالک اموال قاچاق بود را بازداشت کردند.

این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از انبار مذکور 9 هزار و 345 حلقه لاستیک با برند‌های مختلف و همچنین 3 هزار و 928 کارتن لوازم خودرو، آشپزخانه و منزل از جمله سرویس قاشق چنگال، فلاکس، میز اتو و زنجیر چرخ و غیره کشف شد.

به گفته وی، در حال حاضر پرونده به همراه متهم برای تحقیقات تکمیلی در اختیار دادسرای عمومی و انقلاب شهرری قرار گرفته و بر حسب بررسی کارشناسان پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، ارزش ریالی اموال کشف شده بین 8 تا 10 میلیارد تومان برآورد شده است.

 

منبع: ایسنا

لینک کوتاه :
http://bit.ly/2RTLRnZ
کد خبر :30538
چهارشنبه, 21 آذر 1397 13:42
اخبار مرتبط
نظرات خوانندگان :
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مسوول سایت در وب سایت منتشر خواهد شد